O mně

Miroslava Weinfurterová

Jsem Miroslava Weinfurterová, realitní specialista s desetiletou praxí, která mě naučila, že každý domov má svůj příběh. Moje práce je pro mě vášní, která mi umožňuje propojovat lidi s místy, jež se stanou dějištěm jejich životních okamžiků. Věřím, že každý hledá místo, kde se bude cítit šťastně, bezpečně a já jsem zde, abych Vám pomohla toto místo najít.

Moje zkušenosti v realitním oboru mi umožňují nabídnout klientům nejen profesionální služby, ale také osobní přístup. Rozumím, že koupě nebo prodej nemovitosti je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí v životě. Proto se snažím být nejen makléřem, ale i průvodcem a poradcem. Mým cílem je, aby se každý klient cítil pochopený a spokojený.

Během své praxe jsem měla možnost pracovat s různorodými klienty a nemovitostmi. To mi poskytlo široký přehled o trhu a umožnilo mi zdokonalit své prodejní dovednosti. Tato zkušenost mi dává jedinečnou výhodu v tom, jak prezentovat nemovitosti tak, aby oslovily správné kupce a zároveň zajistily pro prodávající nejlepší možnou cenu.

Věřím, že úspěch v realitním byznysu závisí na budování dlouhodobých vztahů. Těším se na spolupráci s Vámi a na to, abych Vám pomohla najít místo, které budete nazývat domovem.

0 let zkušeností v oboru
0 klientů
0 realizovaných transakcí