O mně

Miroslava Weinfurterová

Profesně:

Jsem realitní specialista od roku 2014. Mojí specializací je postarat se o celý prodej od A do Zet, aby majitel neměl s prodejem žádné starosti. Převážně u prodávaných nemovitostí, které majitel získal v rámci dědictví, zajištujii i další služby. Patří mezi ně vyklizení nemovitosti, vymalování, úklid po malířích, instalatérské práce.

Pro každou nemovitost vytvořím webovou stránku, kterou prezentuji jak na svém webu, tak i na sociálních sítích.  Vypracuji Vám tržní posouzení na vaši nemovitost, kterou plánujete prodat, nebo pokud jen potřebujete odhad v rámci dědictví kdekoliv po republice.

Neustále na sobě pracuji a pracovně se posouvám, abych Vám mohla poskytnou ty nejlepší služby při prodeji  vaší nemovitosti. Pro prodej nemovitostí používám nejmodernějších  technologií a nástrojů.  Mým cílem je prodat vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu.  Jak pracuji, reference, realizované zakázky, vše najdete  na mém webu.

 

V Mladé Boleslavi bydlím přes dvacet let. Pocházím z Moravy, kde jsem vyrostla. Po svatbě jsem odešla za svým mužem do Čech. Zde se nám narodily dvě děti.

Ve volném čase ráda navštěvuji divadlo, koncerty, muzikály. V létě ráda jezdím na kole do okolí - Michalovice, Zvířetice, Bezděz, Branžež, Kost…. Nejdále jsem dojela od domu v Boleslavi na Ještěd a zpět. Celkem 109 km v prostředí krásné přírody, za letního počasí. V zimě mám ráda hory - lyže, sjezdovky a běžky. Jako každá žena, která se naplno věnuje rodině, jsem s dorůstáním svých dětí hledala nové uplatnění. Proto jsem začala chodit znovu do školy a hledala nové možnosti.

 

 

Certifikáty ke zvětšení:

certifikat_realitni_komora spolehliva_firma_2020 weinfurterova_certifikat_milionovy_makler11 49_na_web

0 let zkušeností v oboru
0 klientů
0 realizovaných transakcí