Články

PROČ MAJITELÉ RÁDI PRONAJÍMAJÍ BYT PŘES MAKLÉŘE?

Samozřejmě se o pronájem svého bytu můžete postarat sami.
 

Celý článek

Pronájmy mizí rychle z nabídek. Jak připravit dům či byt na pronájem?

Růst cen nemovitostí, zvýšení sazeb u hypoték, nechuť přijímat dlouhodobý závazek v nejisté době. To vše jsou faktory, které zvyšují poptávku po nájemním bydlení. Věnujte pozornost přípravě nemovitosti před pronájmem, investice se vyplatí.

 

Celý článek

PROČ NA REALITNÍM TRHU PŘIBÝVÁ LEŽÁKŮ?

Zpráva, že na trhu přibývá ležáků, by potěšila jistě milovníky zlatavého moku. Když je ale řeč o nemovitostech, pozitivní náboj zprávy je pryč. V nabídkách realitních kanceláří se začínají objevovat nemovitosti, které na majitele čekají měsíce. Makléři radí, zlevňujte.

Celý článek

PROČ JE DŮLEŽITÝ ÚKLID NEMOVITOSTI PŘED PRODEJEM?

Možná i Vy máte různé zkušenosti. Možná jste šli na prohlídku nemovitosti, kterou jste chtěli koupit a moc se vám v nemovitosti nelíbilo

Celý článek

ŘEŠÍTE INFLACI


Dnešní doba je taková, že nevíme co nás čeká.

Před rokem 2020 jsme si žili pohodovým životem. Už pět let s lidmi řeším ochranu jejich majetku přes investování do fyzického zlata.

Celý článek

Jaké jsou výhody bydlení v pronájmu a proč je znát?

Rodinný dům s malou zahrádkou a bazénem, v klidné části a blízko města. Přesně takový sen má většina Čechů. Současná situace ale napovídá, že si sen nebudou moci splnit, pokud si nemovitost nepronajmou. Proč ne? Bydlení v nájmu má nespočet výhod.

Celý článek

POTŘEBUJETE POMOCI PŘI VYKLIZENÍ NEMOVITOSTI?

Vlastníte nemovitost, kterou jste zdědili a nemáte čas na to ji ani uklidit?

Celý článek

Moje první video reference

Už jsem v realitách 9. rokem a těší mě, že se s Vámi mohu podělit o video referenci mého spokojeného klienta.

Celý článek

Trh nemovitostí možná ochladí. Úspěšný prodej má jasná pravidla

Vysoká míra inflace, růst cen nemovitostí, válka na Ukrajině, stále nedostupnější hypoteční úvěry. Trh nemovitostí reaguje na všechny proměnné a makléř musí vsadit na profesionální jednání a reálně nastavenou kupní cenu. Jak úspěšně prodat nemovitost v době nejistot?

Celý článek

CENÍK SMLUV

Kvalitní smlouva je základem dobře fungujícího právního i obchodního vztahu. Vzory smluv poskytované prostřednictvím internetu jsou vypracované pro široké spektrum uživatelů a často neodpovídají konkrétním potřebám a cílům, kterých chcete dosáhnout.

 

 

Celý článek