Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prostorný dům 7 KK

 

 

 

PRODÁNO 2020

 

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám krásný dům v nádherné lokalitě 4 Km od České Lípy. Místo je vyhledávanou turistickou oblastí kde jsou cyklostezky-  8 km je Kamenický Šenov, kde se nachází Panská skála nazývaná též Kamenné Varhany Cyklostezka Varhany, dále Zámek Zákupy, Sklářské muzeum Nový Bor, Pekelné Doly, Skalní Hrad Sloup 

V okolí se nachází Máchovo Jezero, Doksy  kde je  vyhledávané museum Čtyřlístku  http://www.muzeumctyrlistek.cz/o-muzeu/ds-50  

V obci se nachází letiště a další  najdete 7 km v České Lípě.

 

Cena 5 490 000 Kč

 

Rodinný dům je dvoupatrový a je zabezpečen alarmem. Jeho nízké měsíční náklady jsou okolo 4000-Kč.

Z chodby v přízemí vejdete do prostorné haly, ze které  je vstup do všech místností. V přízemí jsou 3 samostatné neprůchozí pokoje. Dále obývací pokoj s krbovými kamny, který plynuje přechází do části využívané jako jídelna a vstupem na terasu. Parkety jsou z dubového dřeva. Do místnosti vedou posuvné dveře do zdi s tlumením. Všechny dveře v domě jsou z Olše. Kuchyňský interiér je z olše a vyroben na zakázku, má vestavěné spotřebiče.

Do prvního patra se dostanete po schodech z borovice. V jednom ze tří pokojů je atypický výklenek ze zapuštěnou skříní na míru. Z jednoho pokoje je přístup na půdu. V patře je další   koupelna s vanou a toaletou. Chodba přechází v prostorný výklenek se střešním oknem, který lze využít jako druhou kuchyň, kde jsou odpady už připraveny.

Dům je částečně podsklepen. Ve sklepě se nachází bojler na 180 litrů vody. V další místnosti je kotel na tuhá paliva a za ním je místnost k uložení uhlí. Spodní část domu je obložena kamenem. Zahrada je z jedné části ohraničená vysázenými tújemi. Nachází se zde zapuštěný bazén o rozměru 6 x 3 metry a hloubkou 1,5 metru. Vedle domu je samostatná garáž.

Celý objekt lze využít i jako Penzion.

Pokud uvažujete o koupi, neváhejte mě kontaktovat. Volejte kdykoliv během dne PO – NE.  V případě zájmu o financování koupě hypotečním úvěrem Vám vypracuji nabídky od všech velkých bank a hypotéku vám vyřídím.

Videoprohlídka

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF