Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


 PRODEJ DOMU PLESNÁ

Popis nemovitosti

Cena 1 300 000

Hledáte klidné místo v přírodě pro odpočinek a rekreaci? V krásné lokalitě se nachází tento dům. Můžete si tento dům upravit na chalupu, kde budete trávit svůj volný čas.

 

Pokud pojedete od Chebu, budete projíždět okolo Františkových lázní, které se nachází 15 kilometrů po cestě do obce Plesná.

V dojezdové vzdálenosti 45 minut od obce můžete navštívit Mariánské lázně nebo si udělat výlet do Karlových Varů. 15 km od obce ve Františkových lázních můžete využít Aquapark.

 

Prodávaný rodinný dům můžete využívat i jako chalupu během celého roku. Výhodou umístění domu je, že se nachází stranou od hlavní cesty. Díky tomu je zde dostatek ticha. Projíždí okolo jen majitelé ostatních domů.

 

Další výhodou je, že si dům můžete upravit podle svých představ, protože je v původním stavu a vyžaduje rekonstrukci. Je umístěn v krásném prostředí lesů, kde rostou houby a borůvky. Do jednoho kilometru jsou státní hranice s Německem.

 

Dům se nachází ve svažitém terénu. Díky tomu jsou pokoje rozmístěny do více podlaží. Z přízemí domu se chodbou dostanete do kuchyně z které je vstup do dvou samostatných pokojů. Z chodby je dále vstup do sklepa, koupelny a na WC. U něj se nachází zadní vstup do domu přes dvorek.

 

V přední části chodby se nachází schody do mezipatra, kde jsou dvě průchozí místnosti. Po schodech nahoru se dále dostanete na chodbu do druhého patra. Zde se nachází jeden samostatný pokoj a prostory k uložení věcí. Z chodby je vstup na půdu.

K domu patří i garáž. Díky svažitému terénu je přes boční vjezd na dvorek možnost využít i garážování druhého auta nad spodní garáží. Zastavěná plocha na pozemku včetně garáže a hospodářské budovy je 242 m2.

 

V obci je městská kanalizace a vodovod. Obojí je přivedeno na hranici pozemku před dům. Dům je více jak rok prázdný a jsou odpojeny elektrické hodiny.

 

V obci se nachází několik restaurací, pizzerie, večerka, obecní úřad, pošta, stavebniny, základní a mateřská škola a sběrný dvůr. V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvyšší nabídce. Pokud vás zaujala lokalita a umístění domu, pište nebo zavolejte.

 

 

Miroslava Weinfurterová


Miroslava Weinfurterová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF