Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej chaty Čistá u Horek

 

 

PRODÁNO 2020

Popis nemovitosti

Cena 1 490 000 Kč

 

Nabízíme vám pozemek  o velikosti 404 m² s chatou 2+1 na zastavěné ploše 51 m²

Chata se nachází v podkrkonošské oblasti 15 km od Jilemnice kde se nachází Krkonošské muzeum  https://www.krnap.cz/km-jilemnice/ Jilemnice, Nová paka https://www.planujvylety.cz/nova-paka/muzeum-automobilu-a-motocyklu-FXlDgE  18 km od  Vrchlabí https://www.region-krkonose.cz/hrady-zamky-zriceniny/zamek-vrchlabi/

Chata je velmi dobrém stavu. Vstup do chaty je přes chodbu ze které se  dostanete do obývacího pokoje. Z místnosti je vstup na terasu a do kuchyně.

V kuchyni se nachází kuchyňská linka a kamna na tuhá paliva. Z kuchyně je vstup do koupelny s WC. Zde jsou lázeňská kamna na tuhá paliva, která slouží  pro ohřev vody ke koupeli. Do chaty je přivedena studená voda, která je rozvedena  do kuchyně k lince a do koupelny.

Z obývací části se po  dřevěných schodech dostanete do  prvního patra, které slouží jako ložnice. Je zde  vstup na  terasu.

Pod chatou je umístěna dílna kde se nachází dva samostatné sklepy a uzávěr vody. Voda je napojena na místní vodovod. Odpady jsou řešeny septikem.

Chata  je umístěna ve stráni  a zapsána v katastru nemovitostí pod číslem evidenčním.

Přístup k chatě je pěší. Auto lze zaparkovat na obecním pozemku pod chatami

cca 50 metrů.

 

Pokud se vám chata líbí a uvažujete o koupi, neváhejte mě kontaktovat. V případě zájmu o koupi přes úvěr vám ráda vše zařídím.

Videoprohlídka

3D scan

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF