Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej chaty Malá Skála

 

 

PRODÁNO 2020

Popis nemovitosti

 Cena 980 000 Kč

 

Hledáte klidné místo pro váš odpočinek? Máte rádi přírodu, les, houbaření a sportovní aktivity?

Pokud ano, je tato nabídka právě pro Vás. Nabízíme pozemek na kterém je les, chata, louka i potok. Rekreační objekt se nachází na svažitém pozemku o celkové výměře 7 976 m2. Nachází se v blízkosti Malé Skály u Železného Brodu. Tato oblast je hojně vyhledávaná vodáky, ale také na pěší turistiku s možností projížďky na zapůjčené koloběžce. Nachází se zde krásné lesy, ve kterých můžete navštívit Skalní bludiště nebo Skalní město Drábovna. V okolí se nahází zříceniny: Frýdštejn, Vranov, Zbiroh, Rotštejn, hrad Sychrov nebo zámek Hrubý Rohozec. 10 km od Malé Skály je město Turnov, v jehož okolí se nachází další místa ke zhlédnutí.

Rekreační chata uprostřed pozemku je velká 20 metrů. Skládá se z obytného pokoje, který je vytápěn kamny. Chodby, kde je kuchyňský kout a komory. Chata je z části podsklepena. V chatě je elektřina. Pod verandou se nachází prostor na odkládání dřeva. Vedle chaty je ohniště.

Z městského  úřadu v Železném Brodě mám písemnou  informaci, že lze na parcele č. 1123 postavit dům k bydlení s  max. zastavěnou plochou 200 m2. Je to stejná parcela na které se nachází současná chata. Voda v chatě není, lze ji zajistit vrtem na pozemku.

Pod chatou je kůlna na nářadí, kde se nachází suché WC. Vodu na pití si lze přivést z nedalekého pramene pitné vody na Malé Skále. V chatě není zavedena voda, jen elektřina. Vodu lze zajistit vrtem, užitkovou vodu lze získat z potoka přes čerpadlo. V lese rostou suchohřiby.

V případě zájmu o financování koupě hypotečním úvěrem Vám mohu vypracovat nabídky od všech velkých bank.

V případě zájmu o prohlídku volejte během dne PO-NE

 Inzerát této chaty najdete na Sreality.cz  

 

 

Videoprohlídka

Miroslava Weinfurterová

Realitní specialista pro Mladoboleslavsko a okolí

PB CONSULTING & REAL ESTATE

 

Tel.: 723 268 861

miroslava@weinfurterova.cz

www.weinfurterova.cz

www.facebook.com/miroslavaweinfurterovareality/

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF