Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej moderního bytu v Praze Na Chodovci

Popis nemovitosti

Český byt v americkém stylu

Tento byt je zrekonstruovaný v americkém stylu. Má speciální elektrický obvod, kterým se vypíná veškerá elektřina v bytě kromě ledničky. Hodně oblíbené v Americe. Přes jeden vypínač vypnete všechny světla v bytě a odcházíte z domu. Šetří to váš čas. Veškeré elektro spotřebiče jsou v bytě nové, byli instalovány do bytu v loňském roce a jsou tedy v záruce.

Tento byt se nachází  v Praze v místě kde je dostatek zeleně a klidu. Je ve zděném domě o velikosti 2 KK o velikosti 57,60 m2. Tento byt prošel v letošním roce kompletní rekonstrukcí včetně elektroinstalace. Byt se nachází v prvním patře, v domě je výtah. Původní jsou pouze vchodové dveře do bytu, které jsou natřené. Na všech oknech jsou nové žaluzie. U každého radiátoru byl vyměněn  ventil od topení za nový.

Byt je plně připraven na nové majitele, kteří ocení moderní vybavení a promyšlené detaily. Má revizi elektřiny ze srpna 2023 a v každé místnosti dostatek zásuvek. Nové jističe jsou ve skříni popsány pro případ výpadku elektřiny.

Tento dům je energeticky úsporný a náklady na provoz budou velmi nízké. Má označení podle průkazu energetické náročnosti B.

 

Cena bytu  6 300 000 Kč

 

Byt má výhled za dům do klidové části. Zde se nachází mateřská školka, 400 metrů od domu je obchodní dům Centrum. 200 metrů od domu je zastávka autobusu a konečná tramvaje Spořilov. Parkování je možné před domem u ovocného sadu

Před domem se nachází ovocný sad na Spořilově  s lavičkami, který můžete využít pro odpočinek.

Po 200 metrech od sadu z kopce dolů dojdete k Hamerskému rybníku. Je okolo něj asfaltová cesta s využitím na procházky, kolo nebo inline brusle. 

Za Rybníkem se nachází Sportovní areál HAMR-Záběhlice.

V bytě je speciální elektrický okruh. U vchodových dveří do bytu je vypínač, kterým se vypne veškerá elektřina v bytě kromě lednice. Tato speciální úprava vám zaručí, že nezůstane v bytě zapnuté jediné světlo ani jiný elektrický spotřebič vyjma lednice s mrazákem. Můžete vám tak zajistit rychlý odchod z bytu když pospícháte s vědomím, že nemusíte kontrolovat elektrické spotřebiče při odchodu.

Byt má nové podlahy, které jsou začištěny lištou s úpravou proti lezoucímu hmyzu. Podlaha je Gerflor vinylová, lamela creation 55 rigid aucoustic třída zátěže 33.

V celém bytě jsou vyrovnané stropy a podlahy. Stěny jsou opatřeny vrchní ozdobnou lištou. V koupelně je závěsná toaleta a umyvadlo se skříňkou. Vana má skleněnou skládací zástěnu. Na zdi je elektrický topný žebřík. Obklad vany má vedle pračky jednu dlaždici odnímatelnou na magnety pro případnou údržbu odpadu. Koupelna je vybavena novou pračkou značky Beko s bočním plněním.

Kuchyňská linka je zcela nová. Má vestavné spotřebiče od značky Mora – lednice s mrazákem, plynová varná deska, elektrická trouba, myčka na nádobí. Vestavná mikrovlnná trouba je od značky Candy. Linka má led podsvícení pod horními skříňkami. V bytě zůstane vybavení kuchyně a pračka. Postel může zůstat po dohodě.

Byt a příslušenství je o celkové rozloze má 57,60 m2. Z kuchyně je přístup na balkon o velikosti 1,5 m2. Samostatný pokoj je o velikosti 19,36 m2 a obývací část u kuchyňského koutu je o velikosti  16,5 m2. K bytu náleží i sklep o velikosti 3,90 m2

Pokud máte zájem o prohlídku neváhejte mě kontaktovat.

Cena bytu  6 300 000 Kč

 

 

 

3D scan

Miroslava Weinfurterová


Miroslava Weinfurterová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF