Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt Praha Přecechtělova

 

 

 

PRODÁNO 2018

 

 

Popis nemovitosti

Hledáte příjemné bydlení v Praze, v blízkosti obchodních center a přírody? Pokud jste si odpověděli ano, je byt určený právě pro Vás. Byt se nachází ve Stodůlkách 300 metrů od Prokopského údolí, které můžete využít pro relaxaci a na sportovní aktivity.


Byt 2+kk je po celkové rekonstrukci a nachází se ve druhém patře panelového domu. Vchod do domu je na čip, dům je zabezpečen kamerový systémem. V domě je nový prostorný výtah pro 13 osob, kde se vejdete pohodlně i s kočárkem. Při vstupu do bytu se po celé délce chodby nachází velká vestavěná skříň. Vstup do koupelny má posuvné dveře, zabudované do zdi, takže je dostatek prostoru v chodbě. Byt má jeden samostatný pokoj, který lze využít jako ložnici. Vedle ložnice je vstup do obývacího pokoje. Pokoj je řešen společně s kuchyňským koutem, kde se nachází rohová linka
s vestavěnou troubou s varnou deskou. Je zde i prostor pro lednici. Trubky k radiátorům vedou podlahou. Tím je zjištěn částečný výhřev podlahy. Byt je situován na jihozápad. Parkovat je možno před domem, nebo můžete využít parkovacího domu vedle parkoviště. Zadní vchod vede do vnitrobloku s dětskými hřišti.
V případě zájmu o hypotéční formu financování Vám mohu vypracovat nabídky od všech velkých bank. Volejte kdykoliv během dne PO – NE.

Videoprohlídka

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF