Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 2 KK k prodeji

 

 

 

 

PRODÁNO 2020

 

Popis nemovitosti

2 550 000 Kč

 

Nabízíme vám k prodeji byt 2 KK 42 m2 + lodžii o výměře 6 m2 v klidné části města na ulici Jana Palacha. Byt se nachází ve 4 patře panelového domu a je částečně po rekonstrukci. Skládá se z jednoho samostatného pokoje který má dvoukřídlé dveře. Druhý pokoj je společný s kuchyňským koutem. Zde se nachází elektrický sporák, lednice. Z obývací místnosti je vstup na lodžii, která je přes dva pokoje a je z výhledem na ulici Jana Palacha. V blízkosti domu se nachází městský stadion a sportovní hala.
Z obývacího pokoje se dostanete přes skleněné posuvné dveře na chodbu bytu. V chodbě je bílá vestavěná skříň s úložným prostorem. V koupelně je sprchový kout s tryskami. Před bytem je uzamykatelná komora.
Byt má i sklep v přízemí bytu. V domě je i zadní vchod ze kterého se dostanete na klidné travnaté prostranství. Je zde park ve kde je možné i sportovní vyžití na hřišti. Dále jsou zde lavičky pro příjemné posezení a odpočinek a dětský koutek s pískovištěm, který je oplocený.
Byt je volný a k nastěhování ihned. Pokud se vám líbí a uvažujete o koupi, neváhejte mě kontaktovat. V případě zájmu o financování koupě úvěrem Vám pomůžeme vše vyřídit.

Videoprohlídka

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF